Morgus


Morgus

Jemný satén


Znáte heboučký a velice příjemný materiál satén? Pokud ne, tak si jistě vzpomenete na některé spodní prádlo, která je většinou bývá vyrobené ze saténu a dalších příjemných materiálů. Samozřejmě, ale nesmíme si plést pravý satén a také umělý satén. Všichni víme, jak je to s dnešní dobou. V dnešní době jde opravdu všechno napodobit. Nebo alespoň přiblížit. V dnešní době se nekopírují pouze jenom lukrativní značky oblečení a kabelek nebo bot, ale také obrazy a tak podobně. A to včetně látek. Umíme už udělat naoko umělou bavlnu nebo biobavlnu a nebo dokonce také umělý satén. Satén mám ráda. Dokonce jsem si také jednou objednala falešné saténové povlečení.

Saténové prádlo.

Nelekněte se slova falešného saténového povlečení, protože jsem to myslela tak, že jen to saténové povlečení nebylo z pravého přírodního materiálu. Satén se získává totiž z vláken pavouků. Je to také hedvábí, ale satén také můžete sehnat z rostlin. Můžete satén také vyrobit dokonce umělé, stejně tak, jako se dělají také diamanty. Byla jsem docela překvapená, jak se satén může vyrobit nebo nahradit, aby také byl opravdu dokonalý a vám vyhovoval ve všech směrech. Protože opravdu není potom nic horšího, než když si pořídíte něco ze saténu a potom to pro vaši kůže bude velice nepříjemné.

Saténové lodičky.

Tohle se mi také stalo a byla jsem z toho velice nešťastná, protože partner mi dal saténovou noční košilku. On sám bych řekl, že mi chtěl udělat radost ze saténové košilky. Bohužel to byla jen nepovedená napodobenina. Pokud i vy byste měli zájem o něco saténového, tak opravdu nejlepší by bylo, aby jste si to koupili ve specializovaném obchodě. Tam totiž dostanete vždycky kvalitu a budete mít jistotu, že dostáváte to, co potřebujete. Zeptejte se ale, jestli třeba nebudou mít nějaké akce a nebo se také můžete podívat na webu, kde sehnat opravdu ten nejkvalitnější satén a nebo také hedvábí.