Morgus


Morgus

Jak ochránit úrodu před zničením


Mezi nejčastější otázky, které se takovému správnému zahradníkovi prohání hlavou, je předně to, jak svoje sazenice, rostlinky a konečnou úrodu ochránit, aniž by došlo k jejich zkáze. Samozřejmě, že existují různé vychytávky jako jsou sítě proti housenkám a ptactvu, různé produkty, které se sypou pro ochranu listů a mnohé další. Jenomže existuje něco proti větru nebo snad nepříznivým kroupám a prudkému dešti? Naštěstí již naši předkové věděli, že nejlépe se uchová taková úroda pod střechou. Přesně tak, pod stavbou, která se jednoduše jmenuje skleník a rozhodně není žádným nováčkem na zahradách. Je pravdou, že se postupem času a vlivem novodobě technologie mnohé vylepšilo, ale v podstatě jeho prvotní význam a smysl, ten je stále stejný.

polykarbonátový skleník

Jaký bude ten pravý?

To samozřejmě může být další otazník, na který se ale již snadněji hledá odpověď. Nejlepší je vybírat takový, který je od ověřeného prodejce a buďme upřímní, proč se rovnou neobrátit na samotného výrobce, což jsme v tomto případě my. To je vždy nejlepší cesta. Náš skleník Skleniky.cz má různé rozměry, tudíž si můžete vybrat odpovídající míry podle vašeho volného pozemku. Přirozeně s výběrem souvisí i samotný materiál, kdy není problém si pořídit skleník přímo ze skla nebo z novějšího materiálu, kterým je polykarbonát. Oba dva materiály jsou bezpečné jak pro pěstování kvalitních plodů zeleniny a bylinek, ale také jsou velmi dobrou ochranou před nepříznivým počasím.

skleník ze skla

Český výrobce skleníků

Patříme mezi české výrobce skleníků a skutečně se na nás můžete obrátit kdykoliv. Jsme připraveni vám poradit nebo pomoci se samotným výběrem. U nás získáte vše potřebné pro stavbu skleníku a díky našim dlouholetým zkušenostem, které jsme zakomponovali do výroby, tak získáte i různé vylepšené doplňky, které se vám budou hodit. U nás si můžete rovněž objednat i barevnou verzi konstrukce, což zase dělá skleník zajímavějším.