Morgus


Morgus

Vytvořte si z vaší ložnice sexuální doupě


Když si zveme domů návštěvy, obvykle je posadíme do obývacího pokoje, anebo ven na terasu, pod pergolu či do altánu, případně se s nimi bavíme v kuchyni, ale nestává se, že bychom je ihned tahali za ruku směrem do ložnice, aby se s námi válely v posteli. Ložnice jsou stále mezi lidmi ve společnosti jistým tabu, a vnímáme je za nedotknutelné soukromí. V ložnicích se také zpravidla rodí nový život a nabíráme tu sílu pro další dny. Ložnici ale také vnímáme jako prostředí, kde si užíváme nejradostnějších okamžiků v průběhu sexuálního styku. Čím posílit testosteron a chuť na sex v těchto prostorách, aniž byste museli pátrat nad tím, kde koupit Viagru erectmax.cz?

žena v ložnici

Hra barev – všimli jste si někdy, že typickou barvou vykřičených domů je červená? Lehké děvy využívají její smyslnosti a důrazu na první základní čakru, která má blízko k pohlavním orgánům a k fyzickému sexu. Vy to ale můžete pojmout i jinak, vymalujte ji podle vlastní obliby barevných tónů dle toho, jak vám osobně sednou. Nehleďte na módu, protože ložnice je ryze individuální záležitost. A na co nezapomínejte – tento prostor by měl být hodně prosvětlený a veselý, takže žádné kombinace šedé, tmavě hnědé, tmavě modré, tmavě zelené nebo černé. A už vůbec ne černou s červenou, což je symbol pekla, nezdaru, problémů a destrukce.

dívka na posteli

Velkoplošný plakát – některým lidem vyhovuje mít v ložnici zrcadla, rádi se sledují při sexu a užívají si svých grimas v důsledku vášně, rozkoše a nastupujícího orgasmu. Ne vždy je ale zrcadlo vhodné a někdy je spíše na obtíž. Můžete to zkusit neobvyklým způsobem pozměnit – například tak, že si necháte vytisknout velkoplošný plakát dle fotografie v životní velikosti vaší partnerky, v nějaké krásné svůdné poloze, s obnaženými ňadry, s bosými chodidly, ale s ponechanými kalhotkami. Bude to velmi přitažlivé, motivující a zároveň krásnou ozdobou místnosti. A kam plakát pověsit? Na posuvné dveře vestavěné skříně, jako tapetu na zeď, anebo jako kruhovou tapetu na strop.