Morgus


Morgus

Svatební den jen pro vás

Váš velký den D se pomalu blíží a vy už dolaďujete poslední úpravy a přemýšlíte ještě nad tím, jak všechno více z dokonalit. Svatba pro ženu je důležitá, ale najdou se i takové, které si na velký přepych nepotrpí a spokojí se i s málem. Tak že nikde není psané, že musíte mít svatbu třeba za sto tisíc, ale spokojíte se se svatbou, která vás vyjde co nejlevněji. Protože máte spíše jiné priority. Na tomhle není vůbec nic špatné. Mám to úplně stejně. Ano je to krásný den o dvou lidech, kteří se milují a slibují si lásku do smrti, ale řekněte mi, kolik takových lidí na světě existuje. Nikdy člověk neví, co mu budoucnost přinese a může to být opravdu cokoliv.

svatba

Ale to už jsme docela dost odbočili. Pojďme se věnovat svatebním přípravám Svatební přípravy jsou kolikrát opravdu hektické, zvláště pokud nás tlačí čas. Musíme vyřídit spousty věcí, bez kterých se svatba nebo svatební den neobejde. Určitě si musíte první zajistit místo, kde se svatba bude odehrávat. A hlavně si musíte taky zajistit kdo vás bude oddávat. Můžete se vzít třeba jenom na matrice, nebo v kostele. Taky spousta lidí dává přednost i dalším místům na obřad jako jsou třeba louky, lesy, parky nebo hrady a zámky. Záleží opravdu na vás, kde se budete chtít vzít. Klidně si můžete říct své ano pod vodou nebo i ve vzduchu.

svatba

Taky si musíte promyslet, kde bude svatební hostina, kolik svatebních hostů si pozvete. Vždycky jsou pozváni členové nejbližší rodiny, pak další členové rodinných příslušníků (vzdálených). Dále jsou taky pozváni i přátelé. Ale opravdu v tomhle záleží na vás, koho si na svoji svatbu pozvete. Taky si jí můžete udělat jen vy dva, svědkové a oddávající. Nebudete jediní na světě, kdo to takhle udělal. Svatě taky určitě patří svatební šaty, které bude mít nevěsta na sobě. Už máte nějaké vybrané? Nebo to necháváte na poslední chvíli. Můžu říct, že já jsem výběr šatů nechala na poslední chvíli a měla jsem teda co dělat sehnat ty pravé, které by mi sedli. Už bych to takhle neudělala. Ale naštěstí jsem narazila na svatební šaty Praha, kde mě na poslední chvíli zachránili a opravdu jsem tam našla své šaty, které mi dokonale padly.