Morgus


Morgus

Spolehlivé auto pro vaše potřeby


Aut je všude plno. Je to proto, že provoz auta je často levnější než cestování hromadnou dopravou. Dalším důvodem je to, že lidem nevyhovují spoje, které jim hromadná doprava nabízí. Často se stává, že spoje někudy jedou třeba jen dvakrát denně a to samozřejmě nemůže stačit. Je jasné že provoz hromadné dopravy se někdy y nemůže v některých místech vyplatit, ale proto jsou lidé odkázaní na osobní auta. Jsou rodiny kde je aut více, protože do práce, k lékaři i na nákup se nějak dostat musí, a pokud každý v rodině pracuje v jinou pracovní dobu, nemohou jet ani spolu jedním autem.

škoda fabia

Provoz auta znamená že jej musíte pravidelně servisovat, tankovat pohonné hmoty, kontrolovat si případně zda máte aktuální dálniční známku. Musíte kontrolovat provozní kapaliny, sledovat stav pneumatik, a pravidelně chodit na technickou kontrolu. Mít auto není jednoduché, ale pro spoustu lidí je to nezbytná věc. A když se rozbije, často je to v momentě, kdy to ani trochu nečekáme. Typicky jde o situace kdy jedeme na dovolenou a nebo spěcháme do práce nebo k lékaři.

volant škoda

Určitě jste někdy byli v podobné situaci. Rychle potřebujete odjet, ale vaše auto ani neškytne. Pokud se vám to stane doma, je to ještě ta lepší varianta. Mnohem horší situace to je pokud se potřebujete odněkud dostat domů a auto nespolupracuje. V takovém případě je jasné že vás čeká řešení servisu vašeho vozidla, a ne každý servis poskytuje po dobu opravy náhradní vozidlo. Pokud i tak potřebujete mít auto k dispozici, zavolejte nám. Nabízíme vám zapůjčení auta na jak dlouho budete potřebovat.

Co si u nás můžete půjčit?
Mezi naše stálice patří Škoda Fábia combi II TDI, která má kvalitní motor s nízkou spotřebou. Je to spolehlivé auto, do kterého navíc naložíte i nějaký ten náklad díky většímu kufru. Auto vám půjčíme na základě dvou dokladů totožnosti a uhrazení vratné zálohy.