Morgus


Morgus

Práce s PC

Je opravdu hodně lidí, kteří pracují každý den na počítači. Potom už jsou tady také lidé, kteří pracují na počítači jenom kvůli tomu, že tam hrají různé hry. Vy si možná říkáte, že je velice zajímavé, že se někdo může vydělávat tím, že si hraje nějaké počítačové hry anebo něco podobného. Ale věřte mi, že tohle je pravda, protože můj bývalý přítel tohle dělá. On si před rokem udělal nějaký kurz, za který zaplatil třicet tisíc korun, aby nějak pochopili, jak se hrají počítačové hry anebo jak si udělat reklamy, aby mu právě jeho hraní vynášelo. Jsou to také různé aplikace na míru, aby to právě mému bývalému příteli co nejvíce vyhovovalo.

Práce s PC u syna.

Zkoušela jsem se také na to dívat a musím uznat, že to je opravdu propracované. Nikdy bych netušila, že takové aplikace na míru, jako například počítačové hry, si může člověk s nimi vydělávat peníze. Později jsem se také dozvěděla, že právě můj bývalý přítel vydělává opravdu pěkné peníze. Za necelé dva měsíce se mu vrátila investice, když dělal kurz. A potom, když získal více sledujících na ty své počítačové hry, tak to vynášelo ještě o dvacet procent více. Takže on skončil v práci, kde pracoval před tím a věnuje se nyní profesionálně hraním různých her. Sice je to skvělé, ale on tam také stráví u počítače hrou klidně i patnáct hodin za den.

Znáte dobře weby?

Vůbec nevím, kolik mu tohle může vynášet, když hraje patnáct hodin v kuse, ale opravdu by mě zajímalo, co na to říká jeho manželka. Před půl rokem měli svatbu, a to ještě tak extra moc nehrál. Takže vůbec nevím, jak bych se na to tvářila například já. Možná by to nevadilo, ale kdyby to hrál třeba deset anebo i více hodin denně, tak by mě to opravdu hodně překáželo. Kdyby to hrál třeba jenom tak pět hodin za den, tak je to sice skvělé, ale strávit tolik hodin u počítače, že ho potom bolí věčně záda anebo oči, by nebylo vůbec dobré. Pokud i vy hledáte něco speciálního, co by vám udělalo aplikace na míru, tak je také vhodné se svěřit nějakému specialistovi, který vám všechno udělá a ukáže vám, jak na aplikace na míru anebo jak na vlastní eshop.