Morgus


Morgus

Potřebujete nikotin?


Kouření je velice rozšířený zlozvyk, který mnoha lidem zkomplikoval život. V cigaretách je obsažen nikoli, což je látka, která způsobuje závislost. Najdeme ji nejen v klasických cigaretách, ale i v doutnících, jednorázových cigaretách – zkrátka všude tam, kde je tabák či nějaká jeho náhražka. Musí být i v náhražkách, protože kuřáci jej vyhledávají a neobejdou se bez něj. Většina kuřáků užívá klasické cigarety, které ale rok od roku zdražují, a hlavně mají několik nevýhod. Cigarety se musí zapalovat ohněm, a soud si někdo nedá pozor, může jejich prostřednictvím založit požár. Další nevýhoda je ta že tabák v cigaretách obsahuje spoustu nezdravých látek, které by v nich vůbec být nemusely a způsobují ještě větší zdravotní problémy. V neposlední řadě mohou zabarvit vaše oblečení i tělo žlutou barvou. Kouření cigaret způsobuje i předčasně stárnutí.

elektronická cigareta

Co místo toho?
Pokud se kouření nechcete úplně vzdát ale chcete zkusit nějakou alternativu, může pro vás být vhodná elektronická cigareta, která se dá dnes koupit v mnoha provedeních. Vyzkoušet můžete spoustu příjemných příchutí, které vám určitě zachutnají. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří ovocné příchutě.

vape cigareta

Jak fungují?
Asi vás zajímá jak elektronická verze funguje. Nahřívá se tekutina, která samozřejmě obsahuje tabák, a ta se vdechuje. Vydechuje se poměrně hustý dým, který ale nezapáchá tak jako u klasických cigaret. I to je důvod, proč si toto kuřivo oblíbilo mnoho kuřáků. Stojí za to zkusit elegantní a moderní cigaretu, která podle mnoha vědeckých názorů není tak moc škodlivá jako klasické cigarety. Nebudete díky nim trnem v oku nekuřáků, protože elektronické cigarety jsou tolerovány společností daleko více než běžné cigarety. Navíc se prodávají i v kompaktních rozměrech takže se vejdou i do kabelky na párty. Zkuste něco jiného a třeba budete příjemně překvapeni.