Morgus


Morgus

Pěkný bazén

Pokud máte na zahradě nějaký bazén anebo takovou vodu, kde se koupou lidé, tak samozřejmě také asi používáte nějakou bazénovou chemii, abyste také udrželi vodu v bazénu co nejdéle čistou. Vzpomínám si, jak já jsem se na tohle vykašlala a vůbec jsem tomu nedávala nějakou větší váhu. Vždycky mě všichni okolo říkali, že chemie je opravdu nebezpečná a že ani nemusí být ve vodě. Že prý lidé se odpradávna koupali ve vodě, kde nebyla ani kapka chloru, protože vůbec chlorové tablety anebo další chlor či bazénovou chemii vůbec neznali. Tohle je sice pravda a dávám těmto lidem za pravdu.

Děti milují bazén.

Ale je logické, že v dřívějších dobách, třeba v osmnáctém či devatenáctém století nikdo absolutně netušil, že existují chlorové tablety anebo nějaká další chemie do bazénů. Jenomže to bylo kdysi. Všechno se mění a svět jde dopředu. Nyní máme dvacáté první století. A to znamená, že máme také všechno, čím bychom si mohli usnadnit život anebo zlepšit život. Já sice chápu, že chlorové tablety nejsou tak úplně k životu potřebné, ale pokud chcete mít opravdu bazén co nejdéle čistý a také bez zápachů anebo bez sinic, tak se opravdu bez bazénové chemie anebo bez chlorových tablet vůbec neobejdete.

Mám čistý bazén.

Chlorové tablety koupíte jak na internetu, tak také můžete koupit v drogériích anebo i v zahrádkářských potřebách. Mnoho lidí mi také řeklo, že v zahrádkářských potřebách chlorové tablety vůbec nejsou. Jenomže já osobně znám dvě zahrádkářství, kde tohle právě mají. Podle mého názoru je tohle opravdu v pohodě. Protože si vezměte, že byste třeba měli nějaký bazén, kde by se koupaly malé děti. Kdybyste tam třeba nedali žádnou bazénovou chemii nebo chlorové tablety. Také by se mohlo stát, že by děti měly vyrážku. Pokud tedy budete třeba dvakrát týdně měnit vodu v bazénu, tak samozřejmě žádné chlorové tablety potřebovat nebudete. Protože dvakrát týdně měnit vodu v bazénu je naprosto v pořádku a uvidíte, že vám takhle bude fajn.