Morgus


Morgus

Párty stan na netradiční svatbě


Když mladí lidé plánují svatební obřad, po zralé vlastní úvaze, případně po poradě s rodiči či příbuznými, mohou dospět k názoru, že nejlepší bude jistá městská radnice či obecní úřad, anebo kostel, případně hradní a zámecká kaple. Možností uspořádání slavnostního obřadu je celá řada, načež se svatební konvoj přesouvá k svátečnímu stolu a následně dle možností a zájmu k oslavě ve vhodném salónku nebo v exteriéru.

balonky na oslavě

Máme pro vás jistý návrh, který by svatbě vtiskl nádech romantiky, a vytvořil ze svatebního dne oslavu mimořádných rozměrů. Uspořádejte svatbu a následně svatební slavnost tam, kde jste se spolu seznámili. Žádná svatba by se nemohla odehrát bez toho, aniž aby se dva lidé potkali, začali spolu sdílet volný čas a posléze se rozhodli strávit spolu zbytek života. Pro vaše svatebčany to také může být zajímavým vodítkem, co naznačí, jak se vlastně váš vztah vyvíjel, a odkud pochází prvotní setkání novomanželů.

svatební oslava

Pro tento nápad lze využít pronájem párty stanů Party stany AZ. Necháte si vztyčit stanovou konstrukci ve volné přírodě, na vhodném místě, a kromě obvyklého pohoštění se půjdete s případnými zájemci projít k místům, kde jste se v osudový den setkali tváří v tvář. Zajímavé je to zejména tam, kde je krásná příroda, i když třeba taneční sál nebo cukrárna či kavárna také nemusí být zrovna bez přitažlivosti. Do cukrárny můžete zavítat již krátce po obřadu ve svatebních šatech, a můžete se místní obsluze pochlubit, že vaše svatba proběhla kousek odtud, a že právě zde jste se spolu před několika lety poprvé potkali.

Užijte si netradiční svatbu mimo svůj domov a propojte svatební den s dnem vašeho seznámení, a chcete-li být opravdu styloví, mohli byste svatbu objednat i na datum, které se shoduje s datem vašeho seznámení. Bude to o to působivější, že v tento den se bude naprosto shodovat i východ a západ slunce, takže spolu znovu prožijete své seznámení, jako tehdy, před X lety.