Morgus


Morgus

Někdy to všechno musí zaplatit.


Narodili jsme se do společnosti, která má svoje pravidla. Pro někoho jsou ta pravidla horší než pro ty druhé. A proč tomu tak je. Vždyť přeci to samo o sobě popírá vše o pravidlech, co jsme o nich doposud slyšeli. Přeci již z dávných legend a pohádek všichni víme, že pravidla by měla platit pro všechny stejně. A přesto v dnešní moderní době tomu tak není. A můžeme si říci, že pravidla jsou rozděleny. A to především podle toho, kolik moci a peněz jste si stihli nastřádat. A podle vašeho majetku jsou i pravidla. Podívejme se například na naši politickou scénu. Opravdu si myslíte, že je to rozloženo rovnoměrně? A, že pravidla, které musíme dodržovat my jsou stejné i pro ně. My všichni to víme, ale ještě nejsme schopni to jednotně a radikálně řešit. Ale já věřím, že ta chvíle přijde. A budeme se moci svobodně a veřejně vyjádřit k věcem, které nás tak moc trápí.

bez peněz

Bohužel státní dluh je obrovský a poslední dobou nám dělá čím dál větší problémy. A proč tomu tak vlastně je? No především je to proto, že se stát snaží nějak tento skandální dluh zamáznout. Ale bohužel jediných, koho se to dotkne, budeme zase my občané. A je to smutné, že my vždycky všem jejich dluhy zaplatíme a odpustíme. Ale bohužel pokud bychom podobnou pomoc potřebovali i na druhou stranu, nikdy by se to neuskutečnilo. Podívejme se například na to, když potřebujeme například ze závažných rodinných nebo zdravotních problémů odsunout splátku, byť o jeden den. A co se potom stane.

investice a dluhy

Akorát se dostáváme do dluhových pastí, ze kterých se jen těžko dokážeme zachránit. A proč tomu tak je. Když vlastně my sami děláme to stejné pro naši vládu a stát. Je to asi nejspíš proto, že my musíme. A vláda jako taková nemusí pomáhat svým občanům a taky to nedělá. A nikdy to z dobrého srdce nebo ze svoji laskavosti nečekejte. A nečekejte to ani v takovém případě jako je spravedlnost nebo jejich černé svědomí. A státní dluh rok od roku roste. Je až neskutečné, že aktuální dluh je 2,895 bilionu korun českých. Je to opravdu až neuvěřitelné. A když budeme takto pokračovat, tak kam nás to dostane? Česká republika zkrachuje a kdo ji pomůže. Snad Evropská unie? To si zrovna tak úplně nemyslím. Lidé budou odjíždět do zahraničí pro lepší výdělky. Což se děje již nyní. A budou se tam také stěhovat, protože ekonomika v České republice bude šílená, a tedy i její inflace. A pro Čechy tu bude moc draho. Což je již teď. Prostě to někdo musí zaplatit Fahd.cz.