Morgus


Morgus

Můj sport

Sportování mě vždycky opravdu hodně bavilo. A to hlavně to, že jsem mohla dělat sportovní jízdu v autě. Jezdila jsem opravdové závody a mě to moc bavilo. Samozřejmě, že jsem nejezdila normálně po hlavní pozemní komunikaci, ale jezdila jsem na takových závodních okruzích. Ani vám nemusím popisovat, jak moc mě to bavilo. A jaký to byl veliký adrenalin. Také jsem byla velice šikovná a opravdu mi to hodně šlo. Byla jsem asi už na třiceti závodech a dvacet závodů z třiceti jsem vyhrála. Ani vám nemusím popisovat, jak velikou radost jsem měla, protože to bylo opravdu tak perfektní a skvělý pocit, že se to nedá ani popsat. Je to perfektní sport, který vlastně může vykonávat opravdu každý.

Sport mě baví.

Pokud jste muž anebo žena anebo nezáleží, ani kolik vám je let, hlavně jde o to, aby vás to bavilo. Protože sportovní jízdu na okruhu může dělat opravdu každý a nemusí mu být ani osmnáct let. Předpokládám, že stačí věk patnáct let. Dokonce jsem se dozvěděla, že se dá také závodně jezdit na různých jiných prostředcích, jako například nějaký bugy, kde jezdil jeden můj známý od bratra, kterému bylo jedenáct let. Takže tady jde alespoň vidět, že sport se dá dělat opravdu jakýkoliv. Pokud i vás by bavila sportovní jízda na kole nebo v autě, tak není opravdu nic složitějšího než vyzkoušet také různé věci, které by vás mohly bavit.

Ráda jezdím.

Mě například opravdu hodně baví právě zmíněná jízda v autě, což beru jako perfektní sport. Vy si možná říkáte, že při jízdě v autě se člověk nehýbe, že to není vůbec žádný sport. Ale věřte mi, že je to tak veliký adrenalin, že se u toho zapotíte, jako kdybyste třeba uběhli půlmaraton. Je opravdu hodně lidí, kteří se zajímají o jízdu autem. Je jedno, jestli jezdíte závodně na kole nebo na motorce anebo v autě, protože všechno má svůj stejný smysl a je to na podobném principu. Pokud vás to baví, tak to budete brát opravdu vážně a budete rádi, že můžete jezdit v autě.