Morgus


Morgus

Kvalitní obaly


Opravdu jsem si nevěděla rady s tím, když partner k nám domů dovezl různé součástky a také sladkosti pro děti. On tohle dovezl ze zaměstnání. A protože můj partner pracuje jako rozvozák zboží a dovozák a občas taky jezdí kamionem a je i týden pryč, tak jsme byla ráda, že má kvalitní práci, jakou si přál. Takže on vždycky takhle sehnal nějaké věci, které u nás ani nebyly k mání. A měl to většinou jako odměny za dobře odvedenou práci. A kolikrát také partner z Polska doveze opravdu kvalitní bonbóny jsou opravdu perfektní čokolády. Někdy donese i klidně deset balíků, kdy potom se bonbony válí všude po našem domě, takže jsem potom musela vymýšlet různé věci, abych našla něco, do čeho bych dávala všechny bonbóny, aby se potom neválely všude po domě.

Obalů je velké množství.

Potom, když jsem přišla na to, že bych vlastně mohla koupit nějaké plastové obaly, potěšilo mě to. Ze začátku jsem také přemýšlela o kovových obalech anebo o skleněných obalech. Ale řekla jsem si, že to jsou malé děti. Malé děti by mohly něco rozbít a o sklo by se mohly pořezat, takže jsem na internetu našla různé webové stránky, které prodávají plastové obaly a ihned jsem si řekla, že tohle bude pro mě to pravé ořechové, takže jsem pořídila raději pět plastových obalů a řekla jsem si, že do toho právě budu dávat také součástky, které si partner přiveze anebo také klíče či nářadí.

Plastových obalů je hodně.

A také hlavně dětem do toho budu dávat jejich sladkosti, i když moc nerada vidím, že partner stále dokola vozí jenom sladkosti. Protože to není zdravé, ale řeknu vám, že tyto bonbóny jsou zase tak malinké, že to snad ani vadit nebude. Hlavně jsem ráda, že tyto bonbóny jsou v plastových obalech, na které se potom nepráší a jsou průhledné. A jsem ráda, že se také plastové obaly velice snadno udržují. A mě by totiž nebavilo nějaké plastové obaly náročně vymývat, aby se daly znovu použít.