Morgus


Morgus

Jednoduchá elegance, které si každý všimne


Možná se moc necítíte na to, abyste si vymýšleli nějaké jedinečné a originální outfity, tak si raději necháváte poradit, ale někdy na to skutečně není čas, ani nálada, a když se chystáte do práce po ránu, člověk skutečně nemá moc představivost, co by mohlo vypadat hezky, tak prostě nějakým způsobem vyrazí z domu, ale pak při příchodu do zaměstnání zjistí, že se tedy doma tomu mohl věnovat více. Víte, co ale funguje? Pokud si rovnou koupíte originální a jedinečné módní doplňky, které prostě budete tahat kdykoliv, i kdybyste měli jít jenom s košem k popelnicím. Protože je to možná celé jenom o nich.

bryle

Zkuste zapřemýšlet, vezmete si na sebe bílou košili, šedivé džíny, bílé tenisky, jak dnes můžete všude vidět, je to hodně moderní, ale pořád se vám to zdá nějaké takové nudné a nijaké? No, ale pakliže si do kabelky přibalíte jedny luxusní sluneční brýle, rázem z toho po jejich umístění na své místo budete vypadat hned jinak. A rovnou si jich kupte několikero, abyste je mohli střídat podle jednotlivých outfitů. A také je to lepší, protože je třeba omylem necháte třeba na přední sedačce vašeho auto a manžel si tam sedne a rázem je malér na světě.

bryle

Máte radši hranaté, které krásně zvýrazní váš obličej, zejména, když máte chuť si vlasy svázat do copu? Nebo trochu více spíše kulatější? Objednejte si jich více, od každého druhu jeden, ať je máte na střídání a nelámete si s tím příliš hlavu. A uvědomte si, že je můžete nosit i v zimě, kdy bývá sluníčko také dosti nepříjemné, zvláště tehdy, pokud třeba jezdíte autem každý den do práce. Krásnými brýlemi navíc můžete skrýt kruhy pod očima, až si během víkendu půjdete do sámošky pro nějaký ten „vyprošťovák“ po večírku. Nemusíte se malovat, máte totiž skvělého pomocníka, který zakryje, co má zakrýt. Hnědá nebo tmavá skla? Nebo i barevná! Vyberte si ty vaše.