Morgus


Morgus

Jak kotvit polystyren do dřeva


Někdy je potřeba, abyste si něco doma opravili anebo abyste něco udržovali v pořádku, aby se vám jednoduše něco nerozpadlo. Slyšeli jste o tom, že také existuje kotvení polystyrenu do dřeva? Pokud ano, tak určitě asi máte nějakou dřevostavbu anebo se chystáte stavět dřevostavbu. Můj partner právě totiž sní o dřevostavbě. Já právě partnerovi stále dokola opakuji, že si nejsem jistá, jestli bychom dřevostavbu zvládli. No, možná kdybychom prodali chatu, a ještě část zahrady, protože zahradu máme opravdu hodně velikou, že bychom na nějakou dřevostavbu měli, ale také by si partner musel uvědomit, že by to stálo nějaké peníze, třeba zateplení a tak podobně.

Moji rodiče si chtějí pořídit chatu.

Já osobně už bych žádné bydlení nechtěla, kde by nebylo vůbec žádné zateplení. Také miluji podlahové vytápění. A aby potom polystyren mohl být někdy umístěný, tak samozřejmě by také bylo nutné kotvení polystyrenu do dřeva. Partner se také podíval na odborné webové stránky spiralanksys.com, kde jsou různé aplikace na polystyren anebo právě také zmíněné kotvení polystyrenu do dřeva. Není to vždy jednoduché. Já si myslím, že pokud se rozhodnete také pro nějakou aplikaci anebo kotvení polystyrenu do dřeva, tak já bych si tohle nechala udělat opravdu jenom od nějakého odborníka.

Moje sestřenice má krásnou dřevostavbu.

Rozhodně bych nechtěla někoho, kdo si jenom myslí, že tohle umí, znám už několik lidí, kteří nám dělali studnu a říkali, že jsou profíci. A přitom opak byl pravdou. Studna dopadla katastrofálně, takže jsme stejně jsme potom ještě museli volat odborníka, který by nám studnu na zahradě opravil. Pokud tedy i vy si troufáte na kotvení polystyrenu, tak také musíte mít speciální vruty. Takové vruty, které právě udržují polystyren tam, kde má být. A když jsem řekla svým rodičům, že jsem s partnerem chystáme asi na dřevostavbu, tak byli nadšení, protože oni ji mají také.