Morgus


Morgus

Aby rekonstrukce dvougeneračního domu proběhla hladce


Zakoupili jste dvougenerační dům, anebo vám jej nabídli k užívání vaši příbuzní například výměnou za městské byty? A shledali jste při jeho důkladné prohlídce, že bude zapotřebí provést alespoň základní rekonstrukci? Bude zapotřebí vyměnit okna, podlahovou krytinu a v některých místnostech i elektroinstalaci a rozvody vody a odpadů? Pokud není zrovna objekt podsklepený, a nejsou k dispozici velké garážové prostory, kůlny a podobné úložné místnosti, už víte, kam umístíte váš nábytek, spotřebiče a osobní věci, které po dobu rekonstrukce zcela logicky nemohou uvnitř domu zůstat?

skladové kontejnery

Máme řešení, a sice pronájem skladu z Prahy otpsklady.cz. Máme na mysli skladový ocelový kontejner, který je běžně využíván po celém světě k přepravě zboží napříč kontinenty, velmi často námořní dopravou.

Viděli jste někdy takový kontejner zblízka? Je zhotoven z ocelové nosné konstrukce a ze všech stran je obklopen profilovaným plechem. Kontejnery lze pokládat na sebe až do výšky několika desítek metrů, snadno se o tom přesvědčíte při pohledu na zaoceánské lodě, na jejichž palubách to zdáli připomíná barevné kostičky dětské stavebnice.

plechové kontejnery

Jakmile vám kontejner přistaví na zahradu, otevřete dokořán plechová vrata a začnete jej systematicky plnit nábytkem, velkými spotřebiči, předměty v papírových krabicích, koberci a svítidly, a v případě dvougeneračního domu budou možná zapotřebí kontejnery dva. Teoreticky je možné postavit je na sebe, ale pokud vám bude činit potíže jej smysluplně využívat, bude samozřejmě lepší mít je vedle sebe.

Uzavřené a uzamčené věci uvnitř jsou chráněné proti povětrnostním vlivům, nemusíte mít obavy, že by dovnitř napršelo, nebo že by se při krupobití či za bouřky plechová krabice promáčkla a zdeformovala natolik, že by vaše věci poškodila. Kontejnery snáší velmi extrémní zátěž v průběhu námořní plavby, a tak máte k dispozici to nejefektivnější mobilní skladové řešení, jaké dosud existuje.